Promocje
Przyrząd do wyrównywania górnej powierzchni ramy 1.1/8" UNIOR 1694
Przyrząd do wyrównywania górnej powierzchni ramy 1.1/8" UNIOR 1694
808,79 zł 719,82 zł 657,55 zł 585,22 zł
szt.
Produkt dnia
Zestaw 50 narzędzi rowerowych 1600GN UNIOR
Zestaw 50 narzędzi rowerowych 1600GN UNIOR
3 494,90 zł 3 110,46 zł 2 841,38 zł 2 528,83 zł
szt.
PEDROS WALIZKA SERWISOWA APPRENTICE
PEDROS WALIZKA SERWISOWA APPRENTICE
1 599,90 zł 1 300,73 zł
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Reklamacje i zwroty

Odstąpienie od umowy

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie. Jest ono jednak  ograniczone w  czasie i przysługuje jedynie przez 14  dni (podstawa prawna: art. 7 ust.1 ustawy z dnia  2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny Dz.U.Nr 22, poz. 271ze zm.). Termin  ten jest  terminem nieprzekraczalnym i liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi– od dnia jej zawarcia. Do zachowania  tego terminu wystarczy  wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

2. Wskazane w tym paragrafie  prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie  fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym  z działalnością zawodową lub gospodarczą.

3. Zwracany w   tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie  odesłany w pełni kompletny, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą nosiły śladów używania, świadczących o innym wykorzystywaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia.     

4. W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na własny koszt na adres:  

Nexo Karolina Florczyk

Zachełmie 3

58-562 Podgórzyn 

6. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta,  na jaki  sklep ma zwrócić zapłatę.

7. W ciągu dwóch dni roboczych od otrzymania  towaru wraz  z oświadczeniem odstąpieniu od umowy, sklep   dokona sprawdzenia  produktu. Jeżeli towar spełnia wymienione w punkcie 3 niniejszego paragrafu wymagania,  zostanie wystawiona faktura korygująca. Oryginał i kopia faktury zostaną wysłane do Klienta listem priorytetowym. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej. Po jej otrzymaniu, w ciągu 7 dni roboczych, Sklep  dokona zwrotu zapłaty na wskazane konto Klienta.

 

Procedura reklamacji

1. Produkty posiadają   gwarancję producenta,  importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski.             Czas gwarancji każdego produktu widnieje w jego  opisie na stronach sklepu. Szczegółowe warunki realizacji  gwarancji są  określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Kupujący może także przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego.

2.W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym rodzaj       niezgodności oraz oczekiwania dotyczące  sposobu realizacji  naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt Usługodawcy  (podstawa  prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 roku  o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego  (Dz.U. nr 141   poz. 1176  ze   zm.) i ustawa z dnia 2 lipca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U.2000 nr 22, poz. 271 ze zmianami).

3. Klient traci  uprawnienia  określone   w ustawie o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego, jeżeli przed  upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z  umową nie  zawiadomi sklepu o tym fakcie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienie przed jego  upływem. W przypadku sprzedaży niestanowiącej sprzedaży konsumenckiej,wyłącza się przepisy zawarte w artykułach 556-576 Kodeksu cywilnego.

 

Formularz wymiany towaru

Formularz zwrotu towaru

Formularz reklamacji towaru

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl